O nas

Auto-Linia to od 20-tu lat kompleksowe usługi w zakresie blacharstwa i lakiernictwa samochodowego aut współczesnych jak również renowacja aut zabytkowych. Posiadamy profesjonalny sprzęt do napraw szkód powypadkowych taki jak ramy naprawcze wraz z systemami pomiarowymi karoserii CAR-O-LINER, bezpyłową komorę lakierniczą oraz urządzenia do napraw panelowych i punktowych CAR-SPOTTER.

W naprawach lakierniczych wykorzystujemy technologię i lakiery firmy R-M BASF certyfikowane przez wiodących producentów samochodów takich marek jak: VW, Mercedes, Peugeot, Citroen i wiele innych. W przypadku szkód komunikacyjnych rozliczanie z towarzystwem ubezpieczeniowym odbywa się w sposób bezgotówkowy. Na czas trwania naprawy zapewniamy auto zastępcze. Wykonujemy również kosztorysownie szkód na podstawie systemu kalkulacyjnego AUDATEX oraz w przypadku szkody całkowitej wycenę wartości pojazdu w oparciu o system InfoExpert.DANE KONTAKTOWE

AUTO-LINIA Marek Gordi
ul. Głogowska 83, 59-220 Legnica
+48 76 728 64 52
+48 695 926 258
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

DOJAZD